Hlavní navigace

Články označené nálepkou banka

 • Reklamština mé banky

  Včera jsem byl naplno zasažen reklamštinou a vůbec jsem to nečekal. Moje banka včera vydala tiskovou zprávu o tom, že rozšiřuje portfolio svých platebních karet o karty standardu PayPass. To jsou takové ty karty, které vám umožní ve speciálním terminálu zaplatit pouze jejím přiložením bez nutnosti zadávání PIN. Chtěl jsem jít s dobou a kartu si pořídit. Ale se zlou jsem se potázal.
  4. 9. 2012 13:47 (aktualizováno)
 • VolksBank, "internetové bankovnictví" a "služby"

  Než začnu o tématu výše uvedeném, pár detailů. Mám účet u Volksbank, ne kvůli tomu že bych ho chtěl, ale kvůli tomu že mám u nich hypotéku a tím i závazek posílat si tam peníze z výplaty. Již při  braní hypotéky se mi nutnost mít u nich účet a platit tak za další službu, kterou nepotřebuji moc nezdála, nakonec sem ale na to přistoupil. Zařizování hypotéky bylo šílené desítky potvrzení prakticky na vše co znám, bezdlužnost vinkulace pojistky, vinkulace bytu atd…
  11. 9. 2008 7:24 (aktualizováno)
 • Že internetové bankovníctvo je nebezpečné?

  1.Minule som šiel z manželkou do banky pretože potrebovala urobiť prevod vačšieho obnosu peňazí, a jej účet v ČSOB nemá elektronické bankovníctvo. Teraz sa iste zosypú otázky ako je to možné. No možné je to práve preto že na jej účte je ten vačší obnos a ja ako programátor mám svoje predstavy o bezpečnosti na NETe.