Hlavní navigace

freelanceprojektak

 • Jak jsem vybíral novou tiskárnu

  V předchozích blogpostech jsem zmiňoval, že jsem nedávno jsem odešel z práce na volnou nohu. Tím mi také začala full-time práce z domova a s tím související zařizování domácí kanceláře. Ve spojitosti s tím jsem musel řešit spousty záležitostí a jednou z nich byl i výběr nové tiskárny.  Tiskárnu jsem doma nikdy neměl, jelikož jsem vždycky měl možnost tisknout někde jinde (ve škole a pak v práci), takže to pro mě bylo celkem neprobádané území.
  28. 12. 2018 15:36
 • Moje domácí kancelář. Jak "bojuji" s prací z domova?

  Před pár měsíci jsem odešel jsem z práce na plný úvazek a rozhodl se jít na volnou nohu. Jako začínající živnostník pracuju většinu času z domu a tak jsem stál před úkolem zařídit si doma svoji pracovnu / kancelář / homeoffice. Pracovat totiž někde u kuchyňského stolu nebo u stolu v obýváku nejde, pokud potřebujete být maximálně produktivní.
  14. 12. 2018 8:39
 • Chytrá domácnost u nás doma

  Nedávno jsem tak filozofoval v hospodě… V dnešní době se slovo „chytrý“ tak trochu stalo klíčem k tomu, aby se něco dobře prodávalo. Chytré dneska musí být všechno. Když jsem se před X lety setkal s pojmem „chytrá domácnost“, spíš jsem se tak pousmál. Ale jako spousty dalších jedinců, i mě to pomalu dostalo :)  
  7. 12. 2018 18:57