Hlavní navigace

Články označené nálepkou root

 • Snadný prachy s mojeID

  V komentářích k minulému příspěvku jsem byl kritizován za názor, že se na internetu válí snadný prachy. Jisté hlasy dokonce namítaly, že nic jako snadný prachy ani neexistuje. Dnes se tedy s vámi podělím o jeden konkrétní příklad, jak na internetu ke snadným penězům přijít, a to konkrétně díky mojeID.
  25. 6. 2011 11:02 (aktualizováno)
 • Blogovací soutěž na rootu

  Zapojil jsem se jako několik dalších autorů do soutěže na rootu o nejlepší blog post. Něco málo blogovat jsem chtěl už dávno, a soutěž byla nutným a postačujícím impulsem k tomu se zaregistrovat a začít. Ne že bych nutně potřeboval klávesnici (mám jich dost) nebo NAS (bez redundance je úplně o ničem), vlastně ani sám nevím proč mě to blogovat přimělo, ale stalo se.
  22. 6. 2011 20:48 (aktualizováno)
 • Linux pod Tatrami

  Kde bolo, tam bolo… bol raz jeden Stano, ktorý úplnou náhodou (tak ako každý deň predtým) prišiel na Root-a. Uvidel tam teraz novinku – príbehy z nasadzovania Linuxu. A tak sa zamyslel… pridá sa, alebo nie? Odpoveď asi viete… :) Takže prinášam tiež 3 príbehy. Jeden zaujímavejší ako druhý. Nuž, uvidíme.
  29. 11. 2008 11:05 (aktualizováno)
 • Pohodový zápis

  Tak mám za sebou velmi perný týden, krom cestování jsem udělal něco málo i pro roota. Tahle práce má zajímavé pozadí a člověk toho pozná z Linuxového světa mnohem víc. Ale rád bych začal jinou věcí. Nedávno mi vyšel na rootu rozhovor s Kenem Steenem. Snad i díky tomu rozhovoru (podle toho co mi Ken psal) od té doby přibyly do vifm  4 nové patche plus jeden můj. Nevím o co šlo konkrétně za fičury, ale můj patch vylepšuje práci se symlinky…
  31. 7. 2008 19:15 (aktualizováno)
 • Další kniha Petra Krčmáře

  Petr Kčmář se nám ve své skromnosti zapomněl pochlubit, že kromě knihy o počítačových sítích na Linuxu mu brzy vyjde i kniha další. Podařilo se mi sehnat screenshot její obálky. Se staršími kapitolami pomohla naše známá Johanka. Ovšem kdo z obou autorů chtěl mít na obálce o známem linuxovém serveru žábu, to by mě teda opravdu zajímalo.
  24. 4. 2008 13:12 (aktualizováno)