Hlavní navigace

Návrat ztraceného koše

31. 8. 2008 21:23 (aktualizováno) Martin Hassman

Je to jen pár dnů, co jsem vyprávěl příběh o košožroutovi a ztraceném koši, a jak už to u příběhů bývá, místo aby skončily, tak pokračují.

Za pokračování tohoto příběhu může dozajista Maroš, který nám do komentářů poradil, abychom našemu ztracenému koši vzdali patřičný hold.

I vzdali jsme našemu ztracenému koši patřičný hold a na místě, kde vždy stával, jsme mu vytvořili malinký hrobeček se vší parádou, partem, svíčkou i jeho oblíbenými odpadky.

Parte odpadkového koše

A zde by náš příběh mohl opět skončit. Tentokrát již ne smutně, ale s vtipnou tečkou. Ale nekončí…

Dnes ráno jsem přišel do práce, došel k hrobečku, podíval se na hrobeček A EJHLE! Kde se přes noc vzal, tu se přes noc vzal, před hrobečkem stojí náš odpadkový koš! Vysypaný, čistým pytlíkem vystlaný a s nalepenou cedulkou: NETRUCHLETE, SCHOVEJTE!

I jaká byla naše radost. Sám Košožrout se nad námi slitoval a úlovek svůj navrátil.

Vrácený koš

My jsme nelenili, koš hned odpadky naplnili a pro košožrouta poděkování připravili. Tam, kde ještě minulou noc hrobeček stál, dnes stojí hromádka dárečků i s poděkováním našemu statečnému zachránci (nebo statečné zachránkyni, u košožrouta nikdy nevíte, zda ze zrovna jedná o samečka nebo samičku).

A já jsem teď zvědavý, až ráno přijdu do práce, zda si košožrout pro dárečky došel. A jestli nám znovu nechá nějaký vzkaz. Inu uvidíme zítra…

Sdílet

  • Diskuse byla uzavřena.