Hlavní navigace

Jak se léčit ze závislosti na Firefoxu

2. 7. 2008 17:17 (aktualizováno) Martin Hassman

Najdete je i ve svém okolí. Snadno je poznáte. Mají totiž Firefox všude: na počítači, na tričku a někteří údajně i na spodním prádle.

Řada lidí je dnes na Firefoxu skutečně závislých (zpravidla psychicky, někteří ale i fyzicky) a hrozí jim nevratné zdravotní poškození. Léčba je možná jen za odborné pomoci (pouhá odinstalace Firefoxu ze všech počítačů v dosahu tedy nestačí). Projevy postižených jsou rozmanité. Někteří jen píší do svých blogů dokola pořád Firefox, Firefox, Firefox, jiní zase bez přestání rozsévají Firefox v komentářích po celém Internetu (čímž rozšiřují nákazu) a při sebemenším zpozorování jiných webových prohlížečů začínají propadat záchvatu (pravděpodobně jistý druh alergické reakce). Na každou nemoc existuje lék, a proto:

Milí závisláci, nebojte se, máme pro vás řešení

Na webu www.firefoxaddiction.com se dozvíte o účinné terapii. Neobejde se bez injekcí, ale vyléčí vás dokonale. Doktor Leeroy Jenkins vám v následujícím videu tento program představí.

[vimeo 1244063]

Pokud vás léčebný program zaujal a chcete se o něm dozvědět víc (ať už kvůli svému vlastnímu zdraví nebo zdraví vašeho nejlepšího kamaráda), přečtěte si 12 pravidel léčebného programu nebo kontaktujte přímo Dr.  Jenkinse skrze webový formulář.

A nezapomeňte si opakovat:

  • Na každou nemoc existuje lék.
  • Pokud by lék nezafungoval, lze isolovat přenašeče.
  • Pandy červené jsou na pokraji vyhynutí a počet instalací Firefoxu se do jejich populace nezapočítává.

(via firefoxaddiction.com)

Sdílet

  • Diskuse byla uzavřena.