Hlavní navigace

Libo pěkné triko? Jen si vybrat

26. 10. 2010 16:48 (aktualizováno) Martin Hassman

Před časem jsem se poohlížel po zajímavých tričkách. Trička z oboru nejsou u nás snadno k sehnání, ostatně ani takové obyčejné tričko s Firefoxem se u nás nedá (legálně) pořídit, je třeba jej objednat a dovézt z Ameriky. O to víc si cením, když na nějaké pěkné natrefím (třeba jako na I love jQuery, které jsem nedávno koupil na WebExpu).

Před pár dny jsem natrefil na www.geekshop.cz. Nemá výběr zrovna veliký, ale vybral jsem si. Najdete v něm trička pro fandy známých seriálů IT Crowd,  How I Met Your Mother a The Big Bang Theory. Dnes mi zásilka dorazila. Musím říct, že jsem víceméně spokojen.

Sice u trička s nápisem Have you tried to turn it off and on again jsou písmena tak malá, že jsem zvědav, co s tím udělá první praní v pračce, ale uvidíme, snad to mají pánové odzkoušené. Naopak u třiček RTFM (ano přesně těch, co jste mohli vidět v seriálu) to nebude problém.

Jakožko chemik jsem neodolal a koupil si triko s molekulou paradoxu (to se pro změnu objevilo v seriálu The Big Bang Theory).

Sice je škoda, že je potisk umístěný relativně nízko a sahá mi až přes pupek (tričko v seriálu bylo skutečně vyřešené lépe, viz níže), ale i přesto se mi to tričko líbí.

Paradox original

Původně jsem si chtěl objednat i něco z ThinkGeek – ne, opravdu to neměly být kathotky s HTTP kódy ani slipy I'm blogging this, ale mezi tričky IT department najdete řadu zajímavých kousků. Nakonec mě odradilo, že do Evropy nabízí pouze express dopravu a při tisícikorunovém poštovném (!) jsem objednávku zrušil. Zlatý Amazon.

A co vy, máte tipy na nějaké další obchody?

Tipy na další čtení

Sdílet

  • Diskuse byla uzavřena.