Hlavní navigace

První informace o IE8 uvolněny

24. 4. 2008 13:18 (aktualizováno) Martin Hassman

Na oficiálním blogu vývojářů Internet Exploreru se po dlouhém čekání objevily první informace o jeho nadcházející verzi. Řada lidí již dlouho zahrnovala Microsoft svými všetečnými otázkami ohledně IE8, ale nedostalo se jim odpovědi.

Mlčení bylo právě včera prolomeno nadějným příspěvkem nazvaným Internet Explorer 8. Určitě jsem nebyl sám, kdo se rychle do tohoto příspěvku začetl.

Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil

Po jeho přečtení musím konstatovat, že se Microsoft až zase tolik nerozpovídal. Prozradil nám ovšem věc, která všechny jistě zajímá (a některé možná i překvapila natolik, až spadli ze židle). Microsoft totiž prozradil, jak se bude osmá verze Internet Exploreru jmenovat.

Ptáte se jak? Inu přece Internet Explorer 8.

Což je jistě originální a mnohými nečekané. O tom soudí i spousta reakcí (viz níže).

Kdo řekne A, řekne brzy také B, a zmíněný plodný post byl od Microsoftu zřejmě jen takové zahřívadlo, po kterém všichni zbystří.

Tak nekažte Microsoftu legraci a zbystřete taky, protože prvních informací o IE8 se dočkáme nejspíše brzy (snad ještě letos). Otázkou je, zda je Microsoft bude vypouštět po větších dávkách (varianta nalejvárna), nebo zda bude pokračovat ve šnečí rychlosti nasazené prvním článkem (varianta telenovela).

Slíbené reakce

Sdílet

  • Diskuse byla uzavřena.