Karel Plíhal v jedné své písni zpívá Když na člověka sedne blues a všechno na něj padá, zakoupí si láhev vína a pak písně skládá.
Tenhle webdesigner to vzal do slova a odkaz z tohoto blogu si jistě zaslouží. Jeho song se jmenuje IE is Being Mean to Me:
[youtube vTTzwJsHpU8]
V případě, že se vyjádření způsobem melodickým není váš šálek kávy, tu mám od stejného autora scénku Angry IE Developer, která je parafrází jednoho starého a velmi známého videa:
[youtube HJkU21w7iEg]
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 38 134×
Přečteno 37 750×
Přečteno 35 120×
Přečteno 34 871×
Přečteno 29 612×