Hlavní navigace

Chystáme nové fórum - přidejte se

19. 2. 2010 15:50 Petr Krčmář

Už nějakou dobu pracujeme na tom, abychom na našich serverech nasadili nové diskusní fórum. Přidejte své náměty i vy.

Už nějakou dobu pracujeme na výměně fór na našich serverech. Potřebujeme moderní, komplexní fórum s možností pořádné administrace a moderace, lepší rozdělení do sekcí, pořádné vyhledávání, více různých RSS kanálů a podobně. Začalo to tedy výběrem samotného systému a po dlouhém zvažování jsme nakonec skončili u SMF neboli Simplemachines fóru.

Aktuální stav je takový, že proběhlo nasazení na Měšci (viz diskuse.mesec.cz) a podle všeho jsou naši finanční kolegové velmi spokojení. Samozřejmě se ještě chytají nějaké mouchy, jednou z nich je třeba přidání RSS kanálů, ale to všechno se usadí. Další na řadě je Root, po něm budou následovat i ostatní servery vydavatelství.

Na Rootu to vypadá tak, že máme vymyšlené rozdělení do sekcí, máme hotový design (tmavý i světlý) a máme hotové napojení na stávající redakční systém (hlavně kvůli přihlašování). Bude to stejný systém, jako mají na Měšci, takže kromě designu se to lišit příliš nebude.

A teď to hlavní: budu rád, když nám s celou věcí pomůžete. Podívejte se na Měšec, projděte si jejich fórum, omrkněte co se vám líbí, co se vám nelíbí a zkuste nám dát nějaké podněty na změny, které bychom měli zavést ve fórech na Rootovi. Předem díky za pomoc, bude to přeci jen fórum pro vás.

Co si myslíte o moderování na novém fóru?

Sdílet