Odpovídáte na názor ke článku Chystáme nové fórum - přidejte se.
Forum od Simplemachines jsem nikde neviděl (nebo si toho nejsem vědom) a na zjišťování jeho pro a proti bohužel nemám čas. Jen doufám, že po čase nebude tak zaspamované, jako každé druhé od phpBB.
Jinak přeji co nejméně problémů a pevné nervy. ;)
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 763×
Přečteno 95 789×
Přečteno 82 713×
Přečteno 62 596×
Přečteno 60 236×