Hlavní navigace

Pěkný květnový svátek

1. 5. 2010 13:49 mihun

Mnoho z nás dostalo konečně po týdnech práce volnou sobotu a můžeme tak oslavit svátek práce a jara. Svítící sluníčko vyzývá k sociálním či sportovním aktivitám. Ať už se líbáte pod třešní nebo si přehráváte Píseň práce na Vašem iPodu, dnes je den, kdy se hodí zapomenout na denní dávku studia MSDN.

Jaro 2010 bylo velmi plodné i v oblasti IT. Klíčové firmy přišly se svými výbornými balíky software.

Společnost Adobe přišla s novou, průlomovou verzí Creative Suite CS5. Pro grafiky a designéry přináší jejich verze Design Premium 150 vylepšení. Můžete tvořit špičkový obsah i bez nutností učit se psát kód. Pokud je vaší pracovní náplní design, zapomeňte na „opensource“ z repozitářů nebo na „šetření“ na nástrojích a pořiďte si rovnou verze Premium. Kupovat verze Standart nebo software po jednom se Vám opravdu nevyplatí.

Společnost Microsoft připravila svoje Visual Studio 2010, nejlepší software pro vývoj uživatelských aplikací na světě.  Základem pro každého profesionálního  vývojáře (pro Windows) je předplatné MSDN Premium, doporučuji. Rapidshare edition nástroje jsou opravdu problém, zvlášť pokud děláte pro velké banky nebo pojišťovny.

Odpočiňte si a po víkendu přeji mnoho úspěchů v práci.

Sdílet