Odpovídáte na názor ke článku A medaili za nejlepší podporu standardů věnuji prohlížeči....
"Ale to tě možná napadlo z toho, co všechno jsem o IE napsal dříve, ne? 8-)"
Ano, to s tym suvisi, nejaka ta pozitivna diskriminacia/bias :)
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 36 938×
Přečteno 36 568×
Přečteno 33 942×
Přečteno 33 685×
Přečteno 29 422×