Odpovídáte na názor ke článku A medaili za nejlepší podporu standardů věnuji prohlížeči....
No nevím, když poběžím maraton, tak to, že posledních 100m poběžím 30km/h mi bude celkem k ničemu, když Keňané už budou v cíli. Zde mi to připadá jako tatáž situace. Ještě několik let se budeme prát s nedokonalostí IE7/IE8.
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 36 939×
Přečteno 36 569×
Přečteno 33 943×
Přečteno 33 686×
Přečteno 29 422×