Odpovídáte na názor ke článku Jaký byl pražský Foursquare day v COMO?.
6: aha, no ja pravne jako na prvni aplikaci narazil na Gowallu a pouzivam ji jako primarni, libi se mi mnohem vic. Ale neco na te podpore asi fakt bude, mam hodne znamych, ktere jsem chtel namocit do geoloc hratek, ale maji Win telefony, takze jedou 4sq. Naopak jako velke minus 4sq vidim nutnost fairplay, coz by mohl byt kamen urazu, az se to zacne masove pouzivat - sedim doma a checkuju vsechny pointy, ktery mam v historii/u znamych... nebo to umoznuje "obech*at" jen Android klient?
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 38 134×
Přečteno 37 751×
Přečteno 35 121×
Přečteno 34 872×
Přečteno 29 612×