Odpovídáte na názor ke článku Jak evoluuje elektronický čtenář aneb pravdivá zpověď ročního uživatele.
Martine, díky za článek. Šlo by něco napsat i o zdrojích knih? Placené, neplacené, technické, krásná literatura, anglické versus zahraniční...
Jen drobně k iPadu - včera jsem na něj koukal, a díky aktivnímu podsvícení a lesklému displeji jako zrcadlo se vůbec nehodí na čtení knih. Ve dne se v něm všechno odráží, v noci oslňuje. Pokud už čtečka, tak e-ink.
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 38 137×
Přečteno 37 753×
Přečteno 35 123×
Přečteno 34 874×
Přečteno 29 613×