Odpovídáte na názor ke článku Co přinese IE9? Možná víc, než bychom čekali.
Diky za report. Skutecne, historie se opakuje, na IE jsem kdysi migroval kvuli CSS, ktere tehdy Netscape neumelo. Davno tomu nazad. Nepredpokladam, ze bude IE9 na OSX (alespon nejak brzy), ale kazdopadne to zni zajimave. Vsechny MS inovace z posledni doby nesmirne vitam, alespon mnou jinak preferovana konkurence (echm, echm) neustrne.
P.S. Absence Canvasu mi zni docela jako problem?
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 38 180×
Přečteno 37 794×
Přečteno 35 165×
Přečteno 34 914×
Přečteno 29 625×