Odpovídáte na názor ke článku Co přinese IE9? Možná víc, než bychom čekali.
IE9 mi trochu připomíná doby IE4, kdy jsme na to všichni na prezentaci koukali jak na zjevení. Dynamic HTML! Bombáááá. Také jsem hned udělal několik "pouze pro IE4" webů :)
Ale neraduji se předčasně. Na IE nebudu nadávat až v okamžiku, kdy vyřeší rychlost aktualizovací. Firefox to má vyřešeno, Chrome dokonce skvěle, ale IE6 je tu pořád s námi. Sice kolem 10 %, ale i to je pořád dost na to, abych lidi s ním uřízl.
Martin Hassman ex-biochemik, umělecký programátor a publicista. Spoluzakladatel CZilly, zakladatel Zdrojáku, správce HTML5.cz, organizátor hackathonů, čekovacích muzejních nocí aj. akcí.
Přečteno 38 033×
Přečteno 37 652×
Přečteno 35 021×
Přečteno 34 772×
Přečteno 29 595×