Odpovídáte na názor ke článku ZTE Blade: našlapaný Android za pár korun.
Mam ho uz nekolik mesicu. Celkovy dojem super, az me tel prekvapil, ze to za ty penize tak pekne funguje. Mechanicky hodne dobry, uz nekolikrat letel na zem celkem vic nez volnym padem a neni na nem ani skrabanec. Libi se mi ze fotak je hodne sirokouhly, na momentky a kdyz je malo svetla se to hodi...
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 755×
Přečteno 95 786×
Přečteno 82 708×
Přečteno 62 588×
Přečteno 60 213×