Odpovídáte na názor ke článku Půl roku se čtečkou Amazon Kindle.
Používam Kindle 3 asi rok a kúpil som ju z Amazonu. Upozornil by som na funkciu v Google Chrome, ktorá umožňuje poslať na Kindle stačením jedneho tlačítka vybraný článok na webe. Dlhšie veci už nečítam na obrazovke PC, ale pomocou Kindle. Oceňujem tiež anglické výkladové slovníky (v Kindle sú naištalované dokonca dva anglické výkladové slovníky)a niekedy použijem funkciu text to speech, ktorá je len pre anglický jazyk. Výslovnosť je slušná.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 747×
Přečteno 95 785×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×