Odpovídáte na názor ke článku Půl roku se čtečkou Amazon Kindle.
Ja jsem naopak spokojenym majitelem Nook STR. Dotykove ovladani je bezva, žádné šoupání prstem při otáčení stránek se nekoná, stačí jen lehké ťuknutí na okraj strany palcem. Nook však má i hardwarová tlačítka na otáčení stránek po obou stranách, takže s ním můžete bez problému žonglovat mezi rukama. Sám je používám hlavně při jízdě v tramvaji.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 782×
Přečteno 95 790×
Přečteno 82 721×
Přečteno 62 598×
Přečteno 60 237×