Odpovídáte na názor ke článku Petr Tomeš se vrátil k Windows.
[37.] 13. 05. 2008, 22:49 Mike:
Až budete schopný prokázat tu svou vymyšlenou pitomost, tak taky přestanete být pro smích.
A lidí, co často střídají ženské, je mi docela líto.
Mít 3 hlavní oparační systémy v posledních 8 letech není nic neobyvklého, naopak je to docela normální.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 759×
Přečteno 95 788×
Přečteno 82 712×
Přečteno 62 594×
Přečteno 60 216×