Odpovídáte na názor ke článku Nové diskusní fórum pro Root.cz.
[1] Obecně nemám(e) rádi instantní řešení, které pak není plně pod kontrolou. Na první pohled je lákavé vzít hotovou věc, jenže pak se začne objevovat jeden problém za druhým, něco se tam upraví, tím se to rozjede s oficiální větví atd... Navíc je tam problematická integrace se zbytkem webu. Neříkám, že by to třeba nešlo vyřešit, ale vlastní kód je vlastní kód.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 769×
Přečteno 95 790×
Přečteno 82 720×
Přečteno 62 597×
Přečteno 60 236×