Odpovídáte na názor ke článku Nejmenší autorské dílo? Tři slova....
Som zdeseny a prekvapeny, ze uvedene rozhodnutie sudu naslo taku podporu ... Ale po precitani celej diskusie som dospel k zaveru, ze k poruseniu zakona pravdepodobne doslo. To ale potvrdzuje, ze TEN zakon je ZLY.
Ak som instalaterom, potom chcem za kazde pustenie vody kohutikom zaplatit. Ak si uzivatel najde nejaku inu cestu k vode, potom hladam oporu v sudnom rozhodnuti. A este v diskusnych skupinach, kde jendni presviedcaju druhych, ze mam na to pravo. FUJ.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 127 041×
Přečteno 93 860×
Přečteno 78 378×
Přečteno 61 086×
Přečteno 58 173×