Odpovídáte na názor ke článku Má smysl dělat komerční hry pro Linux?.
Linux treba podla mna este poriadne vyladit aby sa na nom usidlili aj uzivatelia ktore si kupili pocitac na zabavu. Podla mna linux urceny pre desktop bezneho uzivatela je stale velky betatest. A nemyslim len linux samotny, ale aj software ktory taky bezny clovek pouziva. Napr. flash, ktory je na kazdej druhej stranke pouzity na baneroch a kravinach, potom cely firefox ide pomaly. Firefox ide stejne pomalsie na linuxe oproti windowsu.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 758×
Přečteno 95 787×
Přečteno 82 709×
Přečteno 62 592×
Přečteno 60 215×