Odpovídáte na názor ke článku Koně a blogísky už ne!.
Naval zpátky mé koně!!! Také delfínky, štěňátka a tuleně... ale hlavně ty koně! Jsi terorista! Dala jsem si je do blogísku teprve před pěti lety a Ty je smažeš! Že Ti z toho není trapně!!! Stydíš se aspoň trochu? Ach, ach, moji koně!!! Maminka říkala, že jako pedagog na nich nemám být tak psychicky závislá, ale když to jinak nejde!!! Jestli mi je nevrátíš, tak za sebe neručím!
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 744×
Přečteno 95 784×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×