Odpovídáte na názor ke článku Jsem Facebook skeptik... a hodně.
Facebook používám, nepovažuju ho za nic převratného, ale užitečný je. Těch vyjmenovaných 6 věcí nejsou úplné zbytečnosti. Souhlasím, Facebook prostě je na něco takového. Nevidím na tom nic špatného.
Hlasoval jsem "zatím nic moc ale časem uvidíme", protože je určitě co zlepšovat. Rozhraní Facebooku je chaotické, pomalé (asi moc prolezlé ajaxem), "proklikávat" se aplikacema (vyskakovací okýnka, potvrzování nesmyslných hlášek atd.) nebo něco hledat je dost nešikovné. Fotky jsou malé, není možnost sdílet nějak normálně soubory.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 128 602×
Přečteno 94 507×
Přečteno 80 690×
Přečteno 61 572×
Přečteno 59 034×