Odpovídáte na názor ke článku Jak čtou uživatelé obvykle poštu?.
osobne pouzivam doma, v praci i ve skole Outlooka a myslim si, ze v dohledny dobe nebudu menit; postu, kontakty, kalendar atd. si synchronizuju se serverem, takze pripadna havarie HDD mi nevadi
rodice jsem se na webmail snazil naucit marne (usnadnilo by mi to administaci jejich kompu), ale zdrejme jeste ze zvyku z doby dial-upu chtej nejakyho normalniho klienta :) umi teda pouzivat mail klienta v Opere a Thunderbird (abych nemusel kupoval dalsi licenci na Outlooka, kdyz by z nej stejne pouzili akorat odesilani a prijem mailu) a stahuji se samozrejme pres IMAP
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 747×
Přečteno 95 784×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×