Odpovídáte na názor ke článku Jabber konečně 50:50.
No ja som to skusil ties je to porovnatelne s icq, kedze okrem chatu a obcasneho posielania nic ine nepouzivam, ale predsa je to nieco co je ine, a nemusim sa bat o kadjake cudne podmienky americkej spolocnosti, takze by som sa aj ja rad preorientoval, ale brania mi v tom ICQ ludia :) ale raz mozno
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 745×
Přečteno 95 784×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×