Odpovídáte na názor ke článku Já bych všechny ty letní časy zakázala.
Já jsem překvapený, kolik lidí sdílí stejný názor, že by byl pro nás lepší celoroční letní, ono je vlastně nesmyslné, abychom měli stejný čas jako Španělsko. Jenom si moc dobře nedokážu představit, co by to udělalo se zahraničními cestami, to by byl pěkný guláš:). Konec snění, stejně o tom rozhoduje centrálně EU:-(... do 2013 to pevně dané...
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 741×
Přečteno 95 784×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×