Odpovídáte na názor ke článku Chystá Google vlastní mobil?.
5: súhlasím, zahoja sa na datových službách, najma operátori ako Orange. O2 u nás naopak vychádza v ústrety neobmedzeným ( aj keď pomalším ) pripojením za cenu dosť dobrú. Odkedy mám Hrdinu, ľutujem len to pokrytie. Kopa wi-fi to rieši, ale napr ak človek cestuje vlakom...
Každopádne, google nám kalí vodu vo viacerých mlákach, som zvedavý na to zariadenie. Imho, potenciál to má veľký.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 755×
Přečteno 95 786×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 588×
Přečteno 60 213×