Odpovídáte na názor ke článku Chrome OS a jeho dvě nevýhody, které v praxi neexistují.
Vidíš to špatnou optikou zaměstnance Internet Info, která je na Internetu totálně závislá (mimochodem Internet Info je masivně závislé i na Seznamu, Googlu a bůhví čem ještě), procento případů prací na počítačem, kdy výpadek internetu klidně i na celý den není nějaký extra problém je mnohem větší než si uvědomuješ a to už vůbec nemluvím o výpadku jedné velké firmy (Google).
Závislost PC na připojení na Internet a nebo dokonce na funkčnosti služeb jedné velké firmy je věc, která je např. pro státní správu, banky a ale i pro spousty živnostníků a podniků prostě jasná nevýhoda oproti PC s Windows.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 126 300×
Přečteno 93 578×
Přečteno 78 071×
Přečteno 60 836×
Přečteno 57 681×