Odpovídáte na názor ke článku 64 bitů? Nemám... není důvod.
Mozno totu uz niekto pisal ale aj tak to zopakujem je skype aj pre 64bit OS.
Mozno to nema vyznam si davat 64 bit system ale v nicom sa nelisi tak preco si ho nedat? A este je tu ten IT pokrok. Cim nas bude viac tym bude pre nas viac vyvijane a casom uz nebudem mat problem tabat soft pre 64bit system.
A este jedna vec aj tak raz prejst musite :)
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 747×
Přečteno 95 785×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×