Odpovídáte na názor ke článku Will it blend? aneb iPad v mixéru.
[16] Já tomu tak taky říkám. A to nejsem Vaše babička.
[13]: Vtip v tom nehledejte. Nenašel byste. Nehledě na to, že je to zjevný fake. Na záběru, kde se iPad "láme o mixér" je vidět, že už je dávno zlomený (třeba za pomoci svěráku a velkého kladiva). Po přeložení tabletu je vidět, že by se i tak do mixéru nevešel. Že to, co pak v mixéru vidíme už nevypadá jako iPad? No vždyť také není.
Nepochybuji o tom, že by se dal iPad v tom mixéru rozmixovat. Ale tady si prostě tvůrci realitu trochu přiohnuli, aby byl výsledek efektní. Nu což, nikdo netvrdí, že reklama musí být nutně pravdivá. A že jsou spoty Toma Dicksona reklamami, o tom snad nepochybuje nikdo. Tom Dickson není borec, jak říká pan Krčmář, ale prostě herec. Nic míň, nic víc.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 126 324×
Přečteno 93 580×
Přečteno 78 089×
Přečteno 60 840×
Přečteno 57 684×