Odpovídáte na názor ke článku Proč u SSD disků používáním klesá výkon.
(13) defragmentování SSD disku je nejen zbytečné, nýbrž dokonce i velmi nevhodné. Zatímco na HDD je důležité mít data fyzicky pohromadě a neroztříštěná, SSD disk vyžaduje co největší rozložení. Navíc, provedením defragmentace na SSD zbytečně zvyšujete počet zápisů a tedy snižujete životnost hardwaru. SSD tedy nikdy nedefragmentujte,
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 758×
Přečteno 95 787×
Přečteno 82 709×
Přečteno 62 592×
Přečteno 60 215×