Odpovídáte na názor ke článku Proč nemám rád captive portály aneb internet není jen web.
Bleee, celé tieto "click sem" veci. Narazil som na divnú vec, keď som potreboval pracovať so sieťou, ktorá mala naozaj zlý signál, išlo to pomaly. Pri grafickom prehliadači to bolo utrpenie. Na druhý deň som spustil textový prehliadač, a čuduj sa svete, vôbec nič. Musel som spustiť grafický, tam niečo odklepnúť a až potom som mohol používať textový. No je toto treba?
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 769×
Přečteno 95 790×
Přečteno 82 720×
Přečteno 62 597×
Přečteno 60 236×