Odpovídáte na názor ke článku Pošlete mi kontakty na všechny své známé!.
Díky za článek, asi na něj budu odkazovat, až mi zase někdo takový mail pošle :-) Některé lidi se mi podařilo vycvičit, ale jsou i nepoučitelní.
Předně by ale chtělo říct, že různé rádoby vtipné maily (a hoaxy) by se neměly posílat pokud možno vůbec, ale to bych toho chtěl po lamách asi moc :-)
Hromadné maily posílám pomocí SuperPošťáka – tam jsou příjemci samozřejmě v Bcc.
https://www.ohloh.net/p/SuperPostak
Úplně se spamu člověk nezbaví nikdy – ono stačí mít adresu ve tvaru „křestní jméno @ doména“ a spam tak chodí, i když jsem tu adresu nikomu (opravdu nikomu) nedal. Naštěstí toho není moc, i bez spamového filtru se s tím dá žít.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 127 011×
Přečteno 93 850×
Přečteno 78 368×
Přečteno 61 071×
Přečteno 58 131×