Odpovídáte na názor ke článku Méně než 10 % IP adres!.
16. Ano, pokud vam nevadi pouzivat vas posledni vykrik HW nabidky na to, aby to pohanelo nabobtnaly OS, ktery je navic nacpan technologiemi, ktere vy nepotrebujete, ale potrebuje je nekdo jiny (DRM, secure path nebo jak se to...), tak samozrejme Vista a 7 jsou pouzitelne. Ja pouzivam OS ke spousteni aplikace, ne na stress testing meho pocitace.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 757×
Přečteno 95 786×
Přečteno 82 709×
Přečteno 62 590×
Přečteno 60 213×