Odpovídáte na názor ke článku Jak si nainstalovat OpenBSD na VirtualBox.
Ale vidim tu svoje jmeno, takze bych asi fakt mel neco sepsat. Jsem ted kompletne zmigroval na OpenBSD, takze podnetu budu dost.
Nechapu proc nepouzijete VMWare Player ci Workstation. OK, pokud to mate jako pracovni stroj, tak byste asi meli mit licenci i na ten Player :/ V KVM OpenBSD taky nejede, diky KVM samotnemu, vyjadroval se k tomu i klasicky Theo.
Ad dokumentace - zkratka rozkoz :) Kdo je masochista at si precte treba man ip na Linuxu a pak nejakou man stranku (treba man ifconfig) na OpenBSD. Nesrovnatelne. I NetBSD ma o dost horsi dokumentaci. Proste OpenBSD just works.
jirib
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 127 069×
Přečteno 93 873×
Přečteno 78 391×
Přečteno 61 095×
Přečteno 58 183×