Odpovídáte na názor ke článku Chcete monochromatický monitor?.
Jeeeej, to moj prvy monitor, na ktorom som este bezal DOS6.22 a potom aj Win3.11
BTW co som ho potom porovnaval s nejakymi farebnymi monitoromi, ktore som potom zohnal, tak tento C/B monitor mal najostrejsi obraz aky som kedy na monitore videl. Asi je to dane principom, ze sa vysiela iba jeden luc. Preto je potom C/B obraz ostrejsi ako farebny.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 650×
Přečteno 95 759×
Přečteno 82 677×
Přečteno 62 541×
Přečteno 60 200×