Odpovídáte na názor ke článku Česká pošta? Ne, dekuji!.
XXX, včera 19:33
>Ano, americká pošta je možná státní, ale nemá monopol !
Nikdy jsem nerikal ze je monopol Ceske posty dobry, pouze jsem rikal ze jeji privatizace muze celou situaci vyrazne zhorsit...
Na prikladu privatizace Britske zeleznice jsem pouze ukazoval ze situace po privatizaci muze opravdu byt _vyrazne_ horsi nez pred privatizaci.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 132 743×
Přečteno 95 784×
Přečteno 82 707×
Přečteno 62 587×
Přečteno 60 213×