Odpovídáte na názor ke článku Celestia - opensource, který vás chytne za srdce.
[6] ako nespolupracuje. beha dobre. celestia ci stelarium. jedine sa oplati vypnut compiz kedze OpenGL aplikacie maju v okne stale nizssi vykon.
Přečteno 18 901×
Přečteno 17 898×
Přečteno 15 475×
Přečteno 15 394×
Přečteno 14 712×