Odpovídáte na názor ke článku Celestia - opensource, který vás chytne za srdce.
7. 2. 2010 21:37
To: 1 - Mark KStars - jak běží s grafárnou ATI?
Přečteno 18 904×
Přečteno 17 905×
Přečteno 15 476×
Přečteno 15 395×
Přečteno 14 713×