Odpovídáte na názor ke článku Celestia - opensource, který vás chytne za srdce.
Ještě, proč když jsem přihlášen na ROOT musím opakovat jméno i mail?
Skripty mám povoleny. Ubuntu+Firefox.
Přečteno 18 901×
Přečteno 17 901×
Přečteno 15 475×
Přečteno 15 394×
Přečteno 14 712×