Odpovídáte na názor ke článku Celestia - opensource, který vás chytne za srdce.
Pokud zaujala Celestia, zkuste i Stellarium.
S grafárnami ATI problém - některé verze SW bez problému, některé jsem nerozběhal (zpět ke staré verzi SW).
Přečteno 18 900×
Přečteno 17 897×
Přečteno 15 475×
Přečteno 15 394×
Přečteno 14 711×