Odpovídáte na názor ke článku Celestia - opensource, který vás chytne za srdce.
7. 2. 2010 18:04
Škoda, že to nespolupracuje s fglrx.
Přečteno 18 900×
Přečteno 17 897×
Přečteno 15 475×
Přečteno 15 394×
Přečteno 14 711×