Odpovídáte na názor ke článku Tweetie: Vysoké daně nejen pro IT.
Na stránkách ČSSD se diskutuje? Jak vidno, stát potřebuje daně vybrat, začachrovat s nimi a zpětně je spravedlivě přerozdělit. V tomto procesu je ovšem promrháno obrovské množství peněz.
Přečteno 18 899×
Přečteno 17 895×
Přečteno 15 474×
Přečteno 15 390×
Přečteno 14 708×