Odpovídáte na názor ke článku Kradete? Máte nelegální Windows? Budete mít tmu.
25. 8. 2010 8:30
No pain, no gains.
Přečteno 18 893×
Přečteno 17 887×
Přečteno 15 469×
Přečteno 15 383×
Přečteno 14 704×