Odpovídáte na názor ke článku Kradete? Máte nelegální Windows? Budete mít tmu.
Jsem rád, že nás pan Zephaniah tak hezky zkritizoval a jedinou větou posoudil produkt, který vytváří stovky lidí a na němž pracuje 95% zemské populace. Tahle zkratkovitost mne u "komunity" strašně baví. A teď ještě tu o Photoshopu a červených očích a jdu spát.
Přečteno 18 893×
Přečteno 17 887×
Přečteno 15 469×
Přečteno 15 383×
Přečteno 14 704×