Odpovídáte na názor ke článku Kradete? Máte nelegální Windows? Budete mít tmu.
[1] Windows nestojí 2 litry ale tak 5-8 podle verze. OEM není plnohodnotná verze software.
Přečteno 18 893×
Přečteno 17 887×
Přečteno 15 469×
Přečteno 15 383×
Přečteno 14 704×