Odpovídáte na názor ke článku Jsou Apple respektive Unixové systémy určené pro ČR?.
[15] Na iMacu můžete mít slovenskou klávesnici a můžete si stáhnout opensource GNU Aspell. Co byste vzkázal panu Remeňovi, který si myslí, že klávesnice a doinstalovaný opensource musí stačit? Proč uvažujete o iMacu?
Přečteno 18 899×
Přečteno 17 895×
Přečteno 15 474×
Přečteno 15 391×
Přečteno 14 708×